_APM5585

ТСК дослідить корупцію Порошенка, але слід добитись об’єктивності процесу

12:41 12.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що фракція «Батьківщина» добилась того, щоб Верховна Рада України дослідила факти корупції чинного Президента України Петра Порошенка, але слід забезпечити об’єктивне і неупереджене розслідування за участю депутатів всіх парламентських фракцій.

«Ми добилися того, що буде зібрана раніше створена ТСК із розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України, куди будуть запрошені керівники і учасники трьох парламентських комітетів, а також запрошені голови всіх парламентських фракцій», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді України.

За словами політика, тепер важливо, щоб таке засідання вже створеної ТСК відбулось у присутності мас-медіа, а також щоб у відповідній комісії були представлені депутати всіх без винятку фракцій.

«Це важливо, щоб ми мали змогу переконатись, чи достатньо в цій ТСК депутатів інших фракцій, які могли б добитись об’єктивного і неупередженого розслідування корупції чинного Президента, ГПУ і СБУ», – зауважила парламентарій.