У новій Верховній Раді і надалі захищатимемо інтереси українців

14:49 29.08.2019

Голова Партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко повідомила, що фракція «Батьківщина» в новому парламенті захищатиме інтереси людей та підтримуватиме ті кроки президента, які буде спрямовано на забезпечення захисту українців.

«Фракція «Батьківщина» не переходитиме в опозицію. Ми будемо працювати за межами більшості і готові підтримувати усі ініціативи Президента та його команди, які даватимуть розвиток державі та покращення життя людей. Водночас ми ретельно контролюватимемо кожен крок нової влади. І не дозволимо розвороту проєвропейського курсу – ані в частині суверенітету, ані в частині прав людей та соціальних стандартів», – сказала Юлія Тимошенко у четвер у Верховній Раді.

_APM9386

Політик також запевнила, що усі ініціативи нової влади її фракція розглядатиме через призму інтересів простих людей. Депутати «Батьківщини» стоятимуть на захисті національної власності, сільськогосподарської землі, боротимуться з корупцією та бідністю.

Лідер Партії наголосила, що «консервація» економіки та бідності є неприпустимими.

«Будемо уважно стежити за проявами лобізму та корупції та робитимемо все, щоб корупціонери були притягнуті до відповідальності», – пояснила Юлія Тимошенко.

Але головним для країни лідер «Батьківщини» вважає досягнення миру – не шляхом капітуляції, а на базі національних інтересів.