_APX8137

Указом Президента буде оголошено референдум щодо нової Конституції

17:37 22.01.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що нова Конституція України, яка має ліквідувати кланово-олігархічну систему в Україні та корупцію, не має шансу буде ухваленою олігархічним та корумпованим парламентом, а тому новий Президент України відразу після інавгурації відповідним указом оголосить Всеукраїнський референдум щодо ухвалення нової Конституції.

«Новий Президент України зразу після інавгурації своїм Указом оголосить Всеукраїнський референдум за народною ініціативою, а народ України на референдумі нову Конституцію прийме. Саме так український народ відкриє новий етап в історії України, започаткувавши свої, справедливі правила життя», – сказала Юлія Тимошенко на урочистому з’їзді ВО «Батьківщина».

_APX8180

За словами політика, нині громадяни України не є господарями у власній країні, а норма Конституції про те, що народ України є єдиним носієм суверенітету і джерелом влади – не виконується, оскільки «справжньою владою в Україні є кланові корупційні утворення – олігархія».

Саме тому на її переконання, настав час переглянути несправедливі правила життя українців і ухвалити нову Конституцію України. Саме за умови ухвалення нової Конституції, українці зможуть ефективно та самостійно управляти державою. А крім іншого, нова Конституція ліквідує недоторканість президента, суддів та депутатів, а кількість останніх буде зменшена із 450 до 350 осіб. Також буде докорінно реформовано судову систему України, яка стане незалежною від впливу влади. Водночас громадяни України отримають беззаперечне право змінювати центральну та місцеву владу в будь-який момент через справжній референдум за народною ініціативою, а до управління країною будуть обов’язково та прямо залучені громадські організації, моральні та духовні лідери нації.

«В Новій Конституції будуть надані сильні права та можливості місцевим громадам. Громади зможуть повністю розпоряджатися землею, і землі за межами громад існувати не буде. Областями будуть управляти префекти», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також акцентувала, що нова Конституція України також дозволить зупинити корупцію.

«Обіцяю, що стану нічним кошмаром для тих, хто живе в країні з корупції. Для скептиків скажу, що ми покладемо край цьому явищу», – повідомила політик.