Україна буде успішною, якщо у владі буде віддана людям команда

01:55 07.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що ефективна співпраця у новому парламенті нових і досвідчених професійних політиків може дати країні результат, на який очікують люди: побудова успішної та процвітаючої України.

«Важливо, щоб на парламентських виборах ми були сильними, і привели до парламенту віддану людям і країні команду. Щоб ми змогли разом із новим Президентом показати високий клас того, як долати перешкоди, зруйнувати стару систему і навести лад в державі, і головне – як зробити щасливими українців», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою у Батурині, що на Чернігівщині.

_APX1890

За словами політика, сьогодні вкрай важливо не втратити час для здійснення ефективних перетворень в Україні, і команда «Батьківщини» готова долучитись до роботи із командою новобраного Президента.

«Після парламентських виборах – на яких де-факто буде обрано новий уряд і новий прем’єр-міністр – важливо, щоб країна отримала сплав нових політичних сил і того досвіду, професійності і служіння Україні, який має наша з вами команда», – наголосила парламентарій.

«Хочу, щоб наше покоління за нашого життя змогло побудувати Україну – для наших дітей, онуків і нас із вами. Хочу, щоб ми були щасливими на нашій землі, і так і буде!» – звернулась Юлія Тимошенко до присутніх.