_APM9402

Україна буде в ЄС і НАТО – ми підтримуємо, і реалізуємо цей курс

11:37 07.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що вона спільно із фракцією «Батьківщина» підтримують внесення змін до Конституції України щодо закріплення курсу на здобуття членства у ЄС і НАТО, проте водночас закликала чинного Президента України Петра Порошенка не використовувати відповідну тему для власного «піару» напередодні президентських виборів у 2019 році.

«Команда «Батьківщини» одностайно буде голосувати за зміни до Конституції України. Ми мусимо усвідомлювати, особливо коли проти нас ведуть війну, і коли ми несемо втрати, що ми не можемо бути самотніми у військовому плані. Тому ми мусимо бути обов’язково частиною НАТО», – сказала Юлія Тимошенко у Верховній Раді України під час обговорення питання щодо закріплення в Конституції України курсу на членство у ЄС і НАТО і додала: «Україна буде в ЄС і НАТО, і наступний Президент це зробить».

Політик також акцентувала, що Україна в сучасному конкурентному і жорсткому світі, в якому тільки-но починається боротьба за ресурси, «не може залишитись самотньою, а тому рух до ЄС – це наш шлях розвитку».

Водночас парламентарій нагадала, що вона разом із командою «Батьківщина» повсякчас підтримувала членство України у ЄС і НАТО.

«Ці слова я сказала не сьогодні, а тоді, коли починала свою політичну кар’єру. Наша політична команда з першого дня і до сьогодення підтримує і буде підтримувати цю стратегію. І я була першим прем’єр-міністром, який спільно із Президентом і головою ВРУ подала заявку щодо отримання Плану дій щодо членства в НАТО», – нагадала парламентарій і додала: «На жаль, нам відмовили, але ми повинні продовжувати цей шлях».

Разом із тим Голова Партії ВО «Батьківщина» наголосила щодо того факту, що відповідне питання «піднімається всього лише за 50 днів до президентських виборів в Україні».

«Невже не було на це часу протягом 5-ти останніх років? Тому ми повинні віддавати собі звіт у тому, що погнила і корумпована влада, яка заробляє на армії і війні, намагається використати святі речі – членство України в ЄС і НАТО, щоб ширмою прикрити все, що вони роблять в кулуарах», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко також вказала на неприпустимість використання нечесних виборчих технологій, фальсифікацій і підкупу виборців під час проведення президентських виборів в Україні.

«Стандарти ЄС і НАТО – це в тому числі чесні вибори. А те, що сьогодні робить Президент і його найближче корумповане оточення, підкуповуючи країну для фальшування виборів, це не стандарти ЄС і НАТО! І тому треба або реально слідувати цим цінностям і вести країну до ЄС і НАТО, або не використовувати такі святі речі під час нечесної президентської кампанії», – сказала Голова фракції «Батьківщина».