Тимошенко 2014

Україні потрібні наші спільні захист та сила

16:43 07.05.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про необхідність більш потужного об’єднання всіх українських громадян та політиків, а також лідерів демократичної міжнародної спільноти для спільної протидії агресії Росії.

“Ми з вами сьогодні мусимо захистити Україну разом з усім демократичним світом, щоб Україна була сильною, і ніхто і ніщо нашому життю не загрожував, щоб у нас була мирна, красива, демократична, європейська Україна”, – заявила Юлія Тимошенко під час відвідування Національної бібліотеки України для дітей.

Лідер партії “Батьківщина” сьогодні взяла участь у всеукраїнському проекті “Україна читає дітям”. Під час зустрічі з юними відвідувачами Національної бібліотеки Юлія Тимошенко прочитала дітям уривок казки “Снігова королева”. “Я хочу вам побажати, щоб ви були в житті дуже сильними, щоб ви ніколи нічого не боялися, щоб ви були мужніми, вірили в Бога, щоб читали молитви. Я переконана, що будь-які складнощі в нашому житті ми можемо подолати. Україні сьогодні також не дуже легко. Україна сьогодні також стає на ноги, вона вчиться жити у світі, і я хочу, щоб ви були її надійною опорою”, – наголосила Юлія Тимошенко під час спілкування з дітьми.

На думку лідера партії “Батьківщина”, держава повинна надавати підтримку бібліотечній справі, враховуючи важливість її функцій для суспільства. “Всі реформи в країні можливі лише в тому випадку, якщо ми зробимо пріоритетом виховання і освіту. Якщо виховання і освіта будуть пріоритетом, то буде нація, буде країна, будуть реформи, і ми будемо сильною країною. Нам необхідно підняти бібліотечну справу, як основу формування людської душі, на самий високий державний рівень”, – зазначила вона під час спілкування зі співробітниками Національної бібліотеки України для дітей.

Нагадаємо, за часів прем’єрства Юлії Тимошенко у 2009 році уряд України вжив заходів щодо поліпшення збереження бібліотечних фондів та соціального захисту бібліотекарів. Зокрема, завдяки зусиллям Юлії Тимошенко заробітна плата бібліотекарів в той час була підвищена на 50 відсотків.