Український газ на потреби населення та зниження тарифів – це перші кроки нової влади

14:02 30.01.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що ціни на газ для населення будуть зменшені двічі одразу після президентських виборів. При цьому до парламенту буде поданий законопроект, який передбачатиме, зокрема, передачу газу українського видобутку на потреби населення.

«По-перше, на потреби людей спрямовується український газ. По-друге, ми передбачаємо, що прибуток для тих, хто видобуває газ, – не більше 30%. Це одразу поставить ціну на місце. По-третє, буде визначений термін, за який спеціальний орган повинен перерахувати ціну», – сказала Юлія Тимошенко під час розмови з людьми на ринку в Чернігові.

Політик наголосила, що це буде перший закон, який вона внесе до парламенту, і висловила впевненість, що народні обранці не зможуть не підтримати відновлення справедливості, на яке вже давно чекають громадяни.

Наступним кроком після зниження цін буде заборона на зростання тарифів – подібно до того, як це зробила сусідня Румунія, «заморозивши» тарифи до 2022 року, повідомила лідер «Батьківщини».

«Це першочергові дії, які я планую зробити. Між президентськими та парламентськими виборами – всього півроку. Якщо я як Президент цього не зроблю, ви просто не проголосуєте за нас на парламентських виборах. Але я це обов’язково зроблю!» – запевнила Юлія Тимошенко.