Український народ отримає реальну владу через зміну системи управління країною

16:33 23.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах ініціює ухвалення нової Конституції України на Всеукраїнському референдумі, щоб змінити систему управління державою і підпорядкувати її громадянам, а високопосадові особи будуть відповідати за результатами своєї роботи.

«Я бачу головну мету і місію нового Президента – негайно разом із нардом України змінити Конституцію і зробити так, щоб більше не було імунітету ані у Президента, ані у суддів, ані у силовиків, ані у народних депутатів. Всі повинні бути рівними перед законом», – сказала Юлія Тимошенко на мітингу у Луцьку.

_APX1820

За словами політика, попри те, що відповідно до чинної Конституції український народ є єдиним джерелом влади, а ресурси країни – земля, надра, ліси і води – є власністю народу, це не відповідає дійсності і реально не виконується.

«Українському народу давно нічого не належить. Люди нічим не володіють і нічим не управляють. А тому настав час побудувати порядки і правила нашого життя, за яких скомпрометована влада буде нести відповідальність, якщо був порушений закон», – наголосила вона.