_APM3800

Українці заслуговують на владу, яка дбатиме про людей

21:50 17.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що українське суспільство заслуговує на достойну, принципову і чесну владу, яка дбатиме про національні інтереси та кожного громадянина. Завданням нової влади, яка змінить чинну корумповану, – є побудова країни із абсолютно новими суспільними стосунками та інтеграцією громадянського суспільства в процес управління країною.

«Україна у XXI столітті має шанс і право будувати своє життя із чистого аркуша. Слід побудувати країну із абсолютно новітніми, сильними і прогресивними суспільними стосунками, з демонополізацією політикуму, із справжньою інтеграцією громадянського суспільства у процес управління країною», – сказала Юлія Тимошенко у ефірі програми «Гордон» на каналі «112 Україна».

Політик закликала людей ретельно аналізувати життя і під час виборів не ставитися легковажно до доленосного вибору, адже «ми не політиків обираємо чи партію, ми обираємо – жити нам чи не жити».

«Мене дуже непокоїть, коли людям нав’язують ідею, що всі однакові і не слід іти на вибори. Будьте уважними і будьте пильними, адже не залишилось часу на експерименти над собою і нашими дітьми», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко упевнена, що українці мають об’єднатися і спільно шукати вихід із надскладної ситуації, яка склалась в Україні.

«Я думаю про те, як сьогодні в Україні знайти людей з великої літери, як їх об’єднати разом, і дати абсолютно нову світлу ідею, національну мету, а не щоб ми агресією, ненавистю, протиборством і образами руйнували своє життя. Це воронка ненависті, яка тягне на дно: ненависть породжує ненависть, а любов народжується лише любов’ю», – сказала політик.

На думку лідера «Батьківшини», «єднання дасть шанс на краще життя нам та нашим дітям».

«Я вірю у місію України, у національну мету України, і що ми її досягнемо. Для мене це зміст життя і мені хочеться показати усьому світу і кожному українцю, що ми зможемо і зробимо це», – сказала вона.

Гальмом для розвитку країни Юлія Тимошенко вважає кланово-олігархічну систему, яка так і не була зруйнована за роки незалежності через відсутність в українських президентів політичної волі.

«Те, що наробив Янукович, призвело до того, що ми маємо війну, розруху, третє місце у світі за рівнем зубожіння відповідно до світових рейтингів, а також перше місце за рівнем корупції серед усіх європейських країн. Це результати подвійних стандартів і безвідповідального ставлення до своєї місії у світі», – наголосила політик. Юлія Тимошенко сподівається, що Віктор Янукович «відповість за свої злочини перед українським народом».

А діючий президент Петро Порошенко, на думку Юлії Тимошенко, не так і не зміг побороти в собі бізнесмена і «продовжує здійснювати корупційні оборудки під прикриттям війни».

«Слід не заробляти мільярди на війні і не використовувати її для збереження прогнилої влади. Адже для Порошенка заробити гроші – все ще набагато цінніше, аніж дивитись чистими і відкритими очима в очі своїх громадян», – сказала вона.

«Петро Порошенко так і залишився президентом корпорації «Рошен», але не став президентом України… А війна не закінчиться, поки прогнила верхівка не буде усунена від влади і не піде у небуття, тому що влада живиться цією війною», – констатувала Юлія Тимошенко.

Між тим лідер «Батьківщини» упевнена, що дуже скоро в Україні буде професійна та патріотична влада, на яку заслуговують українці: «Ми побачимо і сильного президента, і сильного прем’єра, і повне справжнє перезавантаження нашої країни».