Українці засвідчили: президент не має шансів вийти у другий тур (відео)

11:21 30.04.2018

Голова Партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко впевнена, що чинний президент України Петро Порошенко втратив підтримку українського суспільства, і наступні президентські чи парламентські вибори продемонструють цей факт.

“У другий тур президентських виборів з нашою командою вже не вийде чинний президент України”, – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо останніх соціологічних досліджень щодо президентських рейтингів.

За словами політика, нінішні соціологічні рейтинги свідчать, що нинішній президент втратив довіру українського суспільства.

“Всі реальні симпатії і антипатії українців, їх віра і невіра показують, що за рівнем підтримки президент перебуває на 4-5 місці, і він не має шансу вийти у другий тур”, – сказала Лідер Партії ВО “Батьківщина”.

Водночас Юлія Тимошенко повідомила, що сподівається на те, що у другій тур зможуть вийти нові політики, які зможуть чесно і прозоро конкурувати під час парламентських чи президентських перегонів. 

“Вірю, що будуть нові політики, які зможуть конкурувати чесно, які на наступних виборах  покажуть справжню, чесну конкуренцію, і дадуть право українцям без тиску і фальсифікацій обрати тих, кого вони  хочуть бачити”, – підсумувала парламентарій.