Tymoshenko_112_005

Умови входження в коаліцію – не крісла, а системна робота для негайних змін у країні

20:46 12.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» у наступному парламенті буде готова увійти у коаліцію депутатських фракцій із партією «Слуга народу» та іншими демократичними силами, але при цьому пропонуватиме втілення у життя покрокового плану відродження України на базі програми Новий курс України, що має лягти в основу коаліційної угоди.

«Батьківщина» – єдина політична сила, яка сформувала покроковий план відродження України – це стратегічна програма Новий курс України. І ми хочемо у новому парламенті сформувати на лише «Коаліцію дій», а ще і коаліційну угоду побудувати на базі Нового курсу України», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна», відповідаючи на запитання щодо умов «Батьківщини» про входження у коаліцію у новому парламенті.

При цьому Голова Партії зазначила, що питання розподілу посад в умовах формування нової коаліції і нового уряду не стоїть, адже першочерговим завданням для нової влади є побудова «чіткого напрямку руху, який дасть результат кожній людині вже найближчим часом».

«Жодних переговорів в розрізі посад не ведеться. Цього не може бути! Слід відходити від кулуарних розподілень портфелів! Повинні відбутись вибори, а потім слід говорити про вихід країни із кризи – це передусім», – сказала вона.

Юлія Тимошенко водночас повідомила, що парламентські вибори стануть не лише виборами народних депутатів України, але і нового прем’єр-міністра України.

«Так само як країна всенародно обирала Президента, так само на парламентських виборах обираються не лише депутати фракції, а й прем’єр-міністр України. І та партія, яка візьме значиму кількість голосів, зможе пропонувати прем’єр-міністра», – повідомила парламентарій.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також запевнила, що якщо «Батьківщина» не увійде у коаліцію, то не піде в опозицію, а буде всіляко сприяти здійсненню глибинних змін і перетворень в Україні.

«Не залежно від розподілених посад, ми обов’язково допоможемо, щоб ці 5 років не було втрачено», – запевнила Юлія Тимошенко.