Успішно входимо до ВРУ і працюватимемо задля захисту інтересів українців

20:50 21.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що Партія ВО «Батьківщина» проходить до Верховної Ради України IX скликання, і буде продовжувати захищати інтереси українського суспільства і дбати про підвищення добробуту громадян країни.

«Партія ВО «Батьківщина» успішно входить до парламенту України. Ми будемо однією із тих партій, які зможуть впливати на життя України у наступні 5 років», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції відразу після завершення голосування на дострокових виборах до Верховної Ради України, коментуючи оприлюднені дані екзит-полу.

9848457

Політик наголосила, що згідно із відповідними даними, партія Президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» отримала найбільше представництво у Верховній Раді України, а тому «мають повне право формувати парламентську коаліцію в Верховній Раді України нового скликання так, як вони вважають за потрібне».

«Ця робота і відповідальність лежать персонально на Володимиру Зеленському, і навряд чи будь-хто може впливати на цей процес. І тому якою буде ця коаліція, що вона робитиме у парламенті, і яким чином буде сформовано уряд – залежить лише від волі Президента України Володимира Зеленського», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко водночас додала, що команда «Батьківщини» у парламенті «ні на крок не відступить від інтересів людей і національних інтересів України».

«Ми будемо стояти на сторожі того, щоб ніхто і ніколи не заступив за червоні лінії інтересів людей. Ми будемо служити людям і їхнім інтересам», – запевнила вона і додала, що «Батьківщина» має системні напрацювання для здійснення змін в країні, які вона готова буде втілювати у життя з першого дня роботи у новій ВРУ.

«Якщо новому Президенту і його більшості у парламенті такий план буде потрібен, то, безумовно, наша команда буде в усьому допомагати. І ми реально хотіли б, щоб всі наші напрацювання були потрібні і Україні, і новому Президенту, і більшості у парламенті, і новому уряду», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко подякувала команді «Батьківщина», а також всім українцям, які підтримали «Батьківщину» на дострокових виборах до ВРУ.

«Хочу подякувати за те, що попри інформаційній хвилі проти нашої команди, ви 20 років разом із нами, вболіваєте за нашу команду, вірите в нас і те, що ми разом із вами зможемо змінити життя для кожного українця на краще. Я дякую всім, хто продовжує іти з нами разом. Ми віримо у вас, ви – у нас, і ми разом – віримо в Україну, і саме ми з вами і будемо будувати Україну», – завершила Голова Партії ВО «Батьківщина».