_APX9963

Утворімо ланцюг єдності до 100-річчя Соборності – символ сили і мудрості

10:07 22.12.2018

22 січня 1919 року, рівно 100 років тому, на Софійському майдані біля Софії Київської відбувались епохальні події: тут вперше за сотні років українці об’єднались в єдину національну державу.

Минуло сто років, але нам сьогодні знову бракує єдності: нас роз’єднують політичні технології, які знову і знову роблять під чергові брудні вибори, нас весь час намагаються посварити, зіштовхнути один із одним, і на цьому отримати фальшиві перемоги.

Нас колись ділили на три сорти. Досить! Лише дружня і єдина нація має шанс.

22 січня ми будемо відзначати 100-річчя української Соборності і Єднання. У цей день я пропоную всім нам на знак нашої доброї волі вийти на вулиці, взятись за руки, стати пліч-о-пліч і побудувати символічний всеукраїнський ланцюг єдності – від Луганської області до Закарпаття. Так само, як це було зроблено патріотами в 1990 році та нашими прадідами сто років тому.

Ми мусимо ще раз ствердити для себе і світу нашу мудрість, єдність і силу.

У тривожні часи сьогодення, коли наша держава у війні, а суверенність – знову під загрозою, – ми маємо бути єдиними. Наша соборність, наша єдність – у наших серцях і душах. Наша сила – в нас самих, українцях.

Слава Україні!

Юлія Тимошенко