Ув’язнення Ахтема Чийгоза – брудна розправа із патріотами України

18:39 13.09.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що засудження окупаційною владою Криму Ахтема Чийгоза є політичною розправою із патріотами України, які боронили і захищали територіальну цілісність і суверенітет України.

«Ахтем Чийгоз – це кращий син свого народу, який продемонстрував той рівень мужності, коли серед окупантів і ворогів можна виходити на повний зріст. Така трагічна несправедливість щодо Чийгоза говорить про ницість, аморальність і бездуховність окупантів, адже за грати кинули людину, яка боролась за свободу свого народу», – сказала Юлія Тимошенко під час мітингу кримських татар на Майдані Незалежності.

За словами політика, дії Російської Федерації щодо тиску на кримських татар в Криму є неприпустимими, адже порушують права і свободи людини, які є найвищою цінністю.

«Майбутнього у окупантів немає. І немає такої сили, яка утримає Чийгоза за гратами, коли впадуть мури окупації», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко подякувала кримськотатарському народу за те, що вони йшли пліч-о-пліч з Україною протягом усього шляху боротьби за незалежність країни.

«Ми спирались на кримськотатарський народ як на частину нашого славного українського народу. Боротьба, перемога і право жити на своїй землі – були спільними», – звернулась вона.

Парламентарій також наголосила, що слід пройти нелегкий шлях боротьби задля повернення Кримського півострова під юрисдикцію України, а окупанти повинні понесли повну відповідальність за скоєні злочини.

«Окупанти обов’язково понесуть відповідальність і перед Богом, і перед родинами загиблих. Україна буде вільною і цілісною, території наші буде повернуто, а кримськотатарський народ буде жити на своїй землі. Але нам потрібно пройти цей шлях боротьби», – підсумувала Юлія Тимошенко.