_APM5051

В питанні тарифів будемо досягати результатів

22:12 26.05.2015

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що її фракція докладе всіх можливих зусиль для перегляду тарифної політики в сфері комунальних послуг, щоб знизити витрати населення.

“Ми добилися, що наступні платіжки по газу, які отримають люди, у яких немає лічильників, будуть в два рази меншими. Це вже факт. Ми добилися від уряду постанови про зниження вдвічі норми споживання газу на одну людину, якщо в людини немає лічильника. Це наша перша перемога”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Лідер фракції “Батьківщина” також зазначила, що за наполяганням її команди уряд врегулює питання обсягів споживання газу в опалювальний період. “Друга перемога  – ми добилися, що уряд практично готовий прийняти рішення збільшити з 200 кубічних метрів до 350 на місяць споживання в опалювальний період газу для будинків, в тому числі в сільській місцевості, які на опалювання використовують власні газові котли. І там буде теж вдвічі нижче ціна за опалення”, – сказала вона. “Думаю, на наступному тижні ми вже таке рішення реально зафіксуємо рішенням уряду або рішенням НКРЄКП”, – додала Юлія Тимошенко.

“І третє, чого ми добилися – що є рішення робочої групи Верховної Ради, куди входили всі фракції по негайному перегляду тарифів. Уряд дав обіцянку, що до кінця цього тижня вони подивляться наш звіт, цей звіт отримали всі фракції, і що уряд на це відреагує. Тобто ми реально боремося і будемо досягати результату”, – наголосила Юлія Тимошенко.