Tymoshenko-pro-pobittya-deputata

В Україну повертаються 90-ті – на чолі із Порошенко і наглядачами у регіонах

20:48 27.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала правоохоронні органи України негайно порушити кримінальну справу проти депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка за статтею нанесення тяжких тілесних ушкоджень, який вчинив напад на депутата «Батьківщини» у Київській обласній раді Владислава Хахуліна.

«Проти депутата Віталія Карлюка повинна бути негайно порушена кримінальна справа за нанесення тяжких тілесних ушкоджень депутату «Батьківщини» Владиславу Хахуліну. Ця людина повинна бути притягнена до кримінальної відповідальності», – сказала Юлія Тимошенко, коментуючи інцидент у Київській обласній раді щодо побиття депутата фракції «Батьківщина» Владислава Хахуліна.

За словами політика, стан депутата Київської обласної ради є вкрай критичним, він «перебуває у дуже важкому стані із крововиливом у мозок».

Лідер ВО «Батьківщина» зауважила, що інцидент стався на засіданні Київської обласної ради. У час коли член команди «Батьківщина» Владислав Хахулін захищав право Київської області отримати кошти із бюджету, адже «казначейство протягом року виділило лише 10% від запланованої суми», в цей час депутат провладної пропрезидентської партії Віталій Карлюк, «який є наглядачем у області за всіма фінансовими потоками і керівником ОЗУ, підійшов і побив людину до втрати свідомості».

«В Україну повернулись 90-ті роки, коли людина боїться вийти на вулицю, адже у неї можуть забрати сумку, гаманець, можуть обікрасти квартиру чи будинок у селі. А на чолі цієї піраміди стоїть Порошенко і його наглядачі у кожному регіоні», – сказала Юлія Тимошенко.