Тимошенко 2014

Вибори відбудуться 25 травня, ніякі сили їх не зірвуть

12:30 07.05.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликає міжнародну спільноту захистити українську демократію та незалежність.

“Ми закликаємо міжнародну спільноту проявити мужність і захистити українську демократію та незалежність. Вибори мають відбутися 25 травня і ніякі сили їх не зірвуть. Ми повинні об’єднати наші зусилля для забезпечення права всіх громадян на вільні та чесні вибори, зокрема це стосується жителів Донецького і Луганського регіонів. Сьогодні там іде неоголошена війна Кремля проти нашої держави”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні під час зустрічі з місією ОБСЄ зі спостереження за достроковими президентськими виборами в Україні.

У свою чергу заступник голови місії зі спостереження за виборами Штефан Краузе запевнив, що місія ОБСЄ, яка є найбільшою за всю історію співпраці з Україною, ретельно спостерігає за процесом підготовки до виборів. “У цей час викликів ми розуміємо наскільки важливо для України провести вибори відповідно демократичних стандартів”, – наголосив Штефан Краузе.