_APM8280

Відкриття ринку землі – питання загрози національній безпеці

16:22 26.06.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» здійснює візит регіонами України для того, щоб об’єднати українське суспільство заради протистояння нинішній владі спробам продажу землі сільськогосподарського призначення, адже у такому разі це може поставити під удар національну безпеку України.

«Наша мета полягає у тому, щоб не допустити аферу століття – розпродажу сільськогосподарської землі. Ми хочемо показати прогнилій мафії, що українська нація не хоче розпродавати українську землю, і що саме питання масового розпродажу сільськогосподарської землі сьогодні стоїть на межі загрози національної безпеки України», – сказала Юлія Тимошенко журналістам під час прес-конференції у Львові.

Політик нагадала, що Партія ВО «Батьківщина» об’єдналась із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фермерів і приватних землевласників України», щоб в рамках Народного референдуму зібрати необхідну кількість підписів українців з усіх регіонів України, які виступають проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

«Батьківщина» зараз має намір без посередництва залежних від президента каналів поговорити із людьми і розповісти всю «правду» про перспективи продажу землі. Так, вся сільськогосподарська земля складає 72% загальної території України, і якщо сьогодні продати сільськогосподарську землю – це означатиме продаж всієї України. Нам не треба війни, оскільки якщо продадуть 72% української землі, нас просто візьмуть без війни!», – застерегла вона.

Парламентарій зауважила, що розвиток держави повинен базуватись на правильному розвитку аграрного сектору, і сьогодні вкрай важливо зробити всі сприятливі умови для розвитку фермерства в Україні.

«Слід створити всі необхідні умови для роботи фермерських господарств: надати кредити, державну підтримку і захист, забезпечити переробку аграрної продукції, продаж готової продукції за кордон. І за прикладом Польщі слід із 38 тис. фермерських господарств створити хоча б 2,3 млн», – пояснила Лідер Партії ВО «Батьківщина».

За словами Юлії Тимошенко, сьогодні вкрай важливо консолідувати українське суспільство проти ініціативи влади щодо продажу землі сільськогосподарського призначення та проти ганебних реформ влади.

«Наша мета також – консолідація українського суспільства проти того, що робить влада. Консолідація українців – це дуже важливо, адже нинішні реформи – це винищення української нації», – зауважила Юлія Тимошенко.

Парламентарій наголосила, що команда «Батьківщина» спільно із суспільством будуть протистояти спробам влади протиснути продаж сільськогосподарської землі.

«Якщо тільки нинішня влада здійснить спробу протягнути рішення через Конституційний Суд України чи закон через Верховну Раду України про розпродаж сільськогосподарської землі – ми будемо піднімати українську націю, і не дамо переступити цю останню червону риску і забрати те, що буде основою відродження і економічної міцності України», – застерегла Юлія Тимошенко.