_APM3869

Відштовхуючись від духовної єдності, станемо сильнішими і успішнішими

11:50 17.12.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Україну зі створенням Єдиної помісної православної церкви і обранням її голови Митрополита Епіфания, а також подякувала Патріарху Філарету за його важливу роль у процесі, та закликала націю до духовного і мирного об’єднання.

«Хочу від імені всієї команди «Батьківщина» привітати Україну зі створенням Єдиної помісної православної церкви та з обранням Митрополита. Я думаю, що такі події для нації стають зламними для того, щоб ми, відштовхуючись від духовної єдності, ставали більш сильнішими і успішнішими», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Також народний депутат наголосила на великій ролі Патріарха Філарета у процесі створення Єдиної помісної православної церкви.

«Патріарх Філарет – це людина, яка своєї силою духу і віри створила Українську православну церкву, зберегла її, примножила її міць. Так само як в історію України надійно входить єднання українських православних церков, так само в історію увійшла велика персона – Патріарх Філарет, і нам всім слід йому за це щиро подякувати», – сказала парламентарій.

Юлія Тимошенко також зауважила, що нині на нації лежить «велика відповідальність, щоб процес становлення проходив духовно, мирно, без агресії, зі збереженням міжконфесійного миру».

«Слід, щоб ми не допустили виникнення хвилі агресії на цій світлій історичній події», – підсумувала Голова Партії ВО «Батьківщина».