_APM1556

Військова ескалація і воєнний стан – це план Порошенка по блокуванню виборів

11:02 05.07.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що чинний президент Петро Порошенко має намір через посилення військової ескалації на Сході України оголосити воєнний стан, і таким чином заблокувати процес проведення виборів в Україні, і продовжити свій термін перебування на посаді президента.

«Президент Петро Порошенко має намір запровадити воєнний стан в Україні і не проводити вибори в принципі», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Доброго ранку, країно!».

За словами політика, нині з новою силою розпочинається поступова ескалація конфлікту на Сході України, гинуть військові, збільшується кількість поранених.

«Зараз розпочався переговорний процес з тими, хто нібито очолює так звані ДНР і ЛНР з тим, щоб ініціювати початок великої війни. Порошенко хоче, щоб були додатково захоплені території України, щоб все палало, щоб війна розійшлась і пішла на новий високий рівень», – наголосила парламентарій.

«Таким чином, президент через роздмухування війни хоче не проводити вибори в принципі», – додала вона.

Юлія Тимошенко закликала чинного президента зупинити реалізацію таких намірів, і не продовжувати війну на корупції, і заробляння корупційних грошей на крові і горі людей.

«Я хочу, щоб такий план Порошенка став очевидним для людей, щоб це почув президент, і щоб він зупинився у своїх намірах. І хочу попередити Порошенка: якщо він піде таким шляхом початку нової військової ескалації, щоб зберегти свою владу і не проводити вибори – про це буде знати весь світ, і буде знати український народ», – застерегла вона.

«Зупиніться у своєму прагненні до корупційних грошей і збереженні влади будь-якою ціною, адже ніщо не допоможе вам залишитись на другий термін і далі принижувати країну», – підсумувала парламентарій.