UVY_Ukraina_01

Вірю, що Україна пройде історичний іспит – а ми піднімемо країну

23:44 29.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала громадян України скористатись історичним шансом зробити правильний вибір, щоб після президентських виборів Україна стала на шлях становлення, розвитку і процвітання, і щоб мафія знову не отримала можливості для подальшої руйнації України.

«Я вірю в те, що Україна цей іспит пройде, і цього разу маніпуляції не спрацюють. Ми повинні у цей історичний день – 31 березня – закінчити епоху руїни, стагнації і біди, та розпочали епоху відродження, становлення і щастя. Вірю в це, і хочу передати вам цю частинку віри», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Головна тема. Вибір» на телеканалі ТРК «Україна».

За словами політика, сьогоднішній стан справ в Україні і рівень життя людей є неприпустимими. Але разом із тим, українське суспільство налаштоване на проведення якісних змін і перетворень в державі.

«Сьогодні у жодній галузі не існує елементарної організації життя людей. Але українці приходять на зустрічі зі мною із великою надією, і вони не втратили почуття любові, оптимізму і бажання боротись за своє життя. На таких людей варто покладатись і об’єднувати із ними зусилля», – впевнена вона.

Кандидат у Президенти України нагадала, що за її ініціативи командою провідних вітчизняних фахівців була розроблена програма «Новий курс України», який покликаний зробити глибинні зміни в усіх ключових галузях життя країни. Так, «Нова стратегія миру» дає відповіді на те, як закінчити війну Росії проти Україні і повернути окуповані території.

«Я тривалий час веду консультації на найвищому дипломатичному рівні, і переконана, якщо ми професійно організуємо переговорний процес і поставимо питання про виконання гарантій Будапештського меморандуму, то матимемо мир в Україні», – сказала вона і додала, що також ідуть переговори про утворення Міжнародного фонду щодо розвитку і відродження Донбасу.

«Ми також невідкладно започаткуємо державну програму для постраждалих територій, забезпечимо людей житлом, мікрокредитуванням для старту підприємництва, і ми здійснимо виплати заборгованості по пенсіям», – сказала кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко акцентувала, що «Новий економічний курс України» пропонує перехід від сировинної економіки до інноваційної моделі розвитку, а «Соціальна доктрина» – підняти рівень життя людей, що передбачає реформування систем медичного і пенсійного забезпечення, модернізацію системи освіти і науки, екології і безпеки.

«Слід також максимально підтримати середній клас кредитами, знизити податкове навантаження через впровадження податку на виведений капітал, та створити всі належні умови для ведення малого і середнього бізнесу», – підкреслила політик.

Кандидат у Президенти України також наголосила, що нова влада окрему увагу приділить питанню оптимізації державного боргу України, який став «системою заробляння грошей на українському золотовалютному резерві і українських родинах з боку чинної влади», і який нині загрожує національній безпеці України.

«Державний борг у 419 млрд грн – це третина видатків із бюджету! Ми не будемо так безглуздо діяти. Шляхом проведення переговорів державний борг буде оптимізовано і здійснено реструктуризацію за адекватними відсотками на тривалий час», – запевнила вона.

Окрема увага буде приділена питанню підняття українського села і сільськогосподарського виробництва. Так, принциповою залишається позиція щодо збереження мораторію на продаж землі до того часу, поки не буде здійснено «демонополізацію масивів землі у тих латифундій, які скупили землю за безцінь». Новою владою також буде створена вся належна підтримка для села.

«Через правильну політику підтримки фермерства, малого і середнього сільськогосподарського виробництва, ми будемо мати як у Польщі 2,5 млн фермерських господарств. Наша аграрна політика буде спрямована на те, щоб наша земля дала робочі місця мільйонам українців, а Україні – мільярдні прибутки через переробку аграрної сировини, що приноситиме до 180 млрд євро щорічно», – завершила Голова Партії ВО «Батьківщина».