_APX5674

Вітаю Дніпровський національний університет із 100-річчям!

15:22 12.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара із 100-річчям, і наголосила на важливості його ролі стати однією із основ інноваційного розвитку і економічного зростання країни.

«Я щиро вітаю свою альма-матер, цю славну наукову школу – Дніпровський національний університет – із сторіччям народження», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у м. Дніпро.

Політик наголосила, що напередодні під час свого візиту до м. Дніпро вона зустрілась із викладачами Дніпровського національного університету, з якими обговорила проблеми освітньо-наукової галузі країни.

_APX5656

«Я мала можливість поспілкуватись із професорами, доцентами, викладачами, студентами, що було дуже зворушливим. Відчуваю гордість бути маленькою частинкою 170-тисячної армії випускників нашого університету», – сказала вона.

Юлія Тимошенко акцентувала, що нині Дніпровський національний університет є «центром розвитку науки», і він як і інші заклади стане основою інноваційного розвитку і економічного зростання країни.

«Університет є центром розвитку науки, що говорить про те, що це – великий плацдарм, щоб Україну перетворити в країну інноваційного розвитку і покласти в основу економічного процвітання інтелект, науку, інноваційні досягнення», – наголосила парламентарій.