pryvitannia

Вітаю із Днем Повітряних Сил ЗСУ

11:08 05.08.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України, та побажала країні мирного неба, добра та впевненості в майбутньому.

«Сьогодні день тих людей, які буквально, у прямому сенсі захищають мирне небо над Україною – День Повітряних Сил Збройних Сил України. Зі святом Повітряних Сил! Мирного неба всім нам, добра та впевненості в майбутньому», – повідомила Юлія Тимошенко.

За словами політика, цього дня вся країна згадує воїнів, які загинули за цілісність і єдність України, а також віддає пошану всім, хто «став на захист Батьківщини, і кожному, хто сьогодні у бойовому строю відстоює нашу незалежність».

Парламентарій акцентувала, що перед Україною стоять складні завдання – «повернути Крим та Донбас, відновити мирне життя, захистити право народу власноруч визначати долю своєї країни, спільною працею досягати її процвітання».

«Це завдання нероздільне зі зміцненням Збройних Сил України та одного з головних носіїв бойового потенціалу – Повітряних Сил нашої армії», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко наголошує, що нині належить зробити багато чого, для того, щоб Збройні Сили України «могли впевнено забезпечувати захист країни, ефективно доповнювати и підтримувати Сухопутні війська і Військово-Морські Сили».

«Таку роботу необхідно починати зі шкільної лави, з відновлення мрії про небо, продовжувати, зміцнюючи систему освіти та науки, відроджуючи підприємства оборонного комплексу, насичуючи армію сучасною технікою та озброєнням», – впевнена Голова Партії ВО «Батьківщина».