_APX4603

Вітаю з 18-ю річницею Партії ВО «Батьківщина»

09:00 07.07.2017

Рідна моя партійна командо!

Щиро вітаю всіх нас з 18-ю річницею нашої Партії!

У людському вимірі це юний вік, але, якщо дивитися через призму історії незалежної України, то Партія ВО «Батьківщина» є справжнім старожилом.

ВО «Батьківщина» – найстарша українська парламентська Партія з розгалуженою та потужною структурою в усіх регіонах України – від великих міст до маленьких сіл.

А головне, чим ми всі пишаємося, – ВО «Батьківщина» є професійною та відданою Україні командою. Наших партійців поважають люди в усіх регіонах, про що свідчать результати нещодавніх виборів до місцевих громад, у яких ВО «Батьківщина» є беззаперечним лідером.

Про довіру до нашої Партії свідчать й данні соціологічних досліджень, згідно з якими ми – Партія номер один в країні за рівнем підтримки людей. Тому ми завжди мусимо пам’ятати, що це перше місце покладає на нас неймовірну відповідальність. Ми не маємо жодного права розчарувати громадян своїми діями чи навпаки – бездіяльністю. Цього, без перебільшення, нам не пробачить історія!

Я хочу подякувати всім вам за вашу щоденну працю на благо України, яку цінують люди.

Дякую за те, що вас не зламали ні випробування, ні постійна боротьба в опозиції з владними режимами, ні важка робота із захисту інтересів людей.

Так, у нас в Верховній Раді невелика парламентська фракція, але вона спирається на потужну армію депутатів місцевих рад, партійців та тих, хто вірить у ВО «Батьківщина».

Хочу побажати всім вам сил та мужності в боротьбі за Україну. Адже перед нашою командою стоїть багато важливих завдань.

Дорогі мої! Бажаю вам насамперед значних перемог в інтересах українського народу, здоров’я вам та вашим родинам, миру та добра!

Упевнена, що з Божою підтримкою Україна переможе!

Щиро ваша,
Юлія Тимошенко