_APX0948

Вкрай важливо створити гідні умови для життя людей

11:54 06.08.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що в Україні потрібно створити такі умови для людей, які дозволять їм мати гідну високооплачувану роботу, що у свою чергу дозволить зупинити відтік кваліфікованих працівників із країни і на гідному рівні будувати майбутнє країни.

«Дуже хочу створити такі умови, щоб людям добре працювалося у своїй рідній країні, щоб тут хотілося жити, а не хотілося звідси втекти. Це і є національна ідея сьогодні», – повідомила Юлія Тимошенко.

Політик нагадала, що відповідно до останніх статистичних даних, українські заробітчани впродовж року перерахували в Україну понад 5 млрд євро, що перетворює їх у силу, яка «тримає національну економіку на плаву».

«Це – прості люди, які намагаються вижити всупереч «реформам» і реально дбають про свої родини та свою країну…», – додала вона.

Юлія Тимошенко також обурилась курсом реформ, а також безсистемних, непрофесійних і злочинних кроків, які втілює у життя нинішня влада, що вкрай негативним чином позначається на добробуті українських громадян.

«Гривня наприкінці липня – на початку серпня пробила психологічну позначку – 27 гривень за один долар США», – зауважила вона і додала, що це є зоною відповідальності КМУ і НБУ, які не вживають необхідних кроків.

«Наша влада взагалі може пояснити що завгодно чим завгодно. Погані дороги – особливостями ландшафту та локальними зсувами ґрунтів, затримку з виплатами пенсій – «розривами», корупцію – недосконалістю законодавства, інфляцію – літньою спекою чи дощами…», – іронізувала парламентарій.