Влада готує безкоштовну приватизацію портів – будемо боротись проти цього

14:38 30.08.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що чинна влада має намір через Верховну Раду України проштовхнути законопроект щодо спрощення передачі в концесію ключових стратегічних державних об’єктів власності, що означатиме, в тому числі, фактичну приватизацію українських портів.

«У порядку денному Верховної Ради вже з початку сесії з’явиться законопроект про спрощення передачі в концесію ключових стратегічних державних об’єктів власності, і порти, безумовно, буде віддано в офшорні руки, щойно цей законопроект стане законом», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у м. Одеса за результатами зустрічі із представниками українських портів.

«Влада має намір віддати українські порти в концесію. І тоді прийдуть люди із офшорів, які не мають нічого спільного із портовим бізнесом, але фактично безкоштовно приватизують порти», – застерегла вона і додала, що така ситуація «може відбуватись лише при повній підтримці і управлінні Адміністрації президента».

Політик повідомила, що саме тому команда «Батьківщини» провела зустріч із профспілками і працівниками українських портів, щоб «скласти власне враження, а також план дій, як захистити порти від нового – законодавчо обумовленого рейдерства».

«Ми разом із профспілками і ОАО «Одеським припортовим заводом» складемо план першочергових дій, щоб захистити існування державного заводу. І ми реалізуємо цей план», – наголосила парламентарій.

Попередньо, голова Партії ВО «Батьківщина» мала зустрічі в Одесі з представниками українських портів, де повідомила профспілки і колектив портів щодо того, що команда «Батьківщини» працює над виробленням для України нового курсу, зокрема щодо принципово нового напрямку розвитку економіки.

_APX4674

«Проблемами портового господарства і контролем за їх вирішенням, відповідно до розробленої «Батьківщиною» нової Конституції, займатиметься профільна Асоціація портовиків. Вона матиме право законодавчої ініціативи, можливість ветувати шкідливі для галузі урядові рішення і подавати кадрові пропозиції на керівників ключових підприємств», – сказала Юлія Тимошенко.