_APM0215

Влада готує оборудку навколо облігацій внутрішньої державної позики

12:14 16.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що фракція «Батьківщина» має намір звернутись до НАБУ щодо фактів здійснення нинішньої владою корупційних оборудок із облігаціями внутрішньої державної позики.

«Ми звертаємось до НАБУ: навколо облігацій внутрішньої державної позики будується піраміда, і країна грабується на мільярди гривень», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

_APM1299

Парламентарій пояснила, що на найближчий час уряд запланував здійснити чергове зовнішнє запозичення, в той час як попереднє на 3 млрд дол. було здійснене під недопустимо високі відсотки на рівні 7%, що «руйнує національні інтереси України», а також відповідне запозичення було корупційним чином направлене на збагачення українських високопосадовців.

«Ці 3 млрд дол. вони спрямували не на розвиток економіки чи підтримку армії, а на спекулятивні операції, адже достроково викупили у себе ж облігації внутрішньої державної позики під 17% річних», – пояснила політик.

Юлія Тимошенко також нагадала, що сьогодні державний борг України є неприпустимо високим і загрожує національній безпеці України.

«Уряд не звітував про те, що борг держави складає понад 82% ВВП – це питання національної безпеки держави. Адже сьогодні на кожну людину, включаючи немовлят, державний борг складає 65 тис. грн», – пояснила політик.