ictv_2019_06_19_01

Влада Гройсмана-Порошенка – це корупційна система, яку сьогодні слід зламати

00:20 19.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що влада уряду Володимира Гройсмана і Президента Петра Порошенка за каденцію діяльності призвела до падіння основних галузей життя країни, що негативним чином позначилось на рівні життя людей. А тому нова влада, що буде сформована за результатами президентських і парламентських виборів, повинна змінити ситуацію на користь громадян країни.

«За останні 5 років рівень життя людей впав фундаментально. Так, мінімальна пенсія за 5 років із 112 дол. опустилась до 52 дол., і стала нижчою у валютному обчисленні у 2,2 рази. А мінімальний прожитковий мінімум із 139 дол. на початок 2014 року впав до 64 дол. – це у 2,2 рази», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі ICTV, представляючи дані офіційної статистики.

ictv_2019_06_19_02

Водночас під час діалогу із чинним головою уряду Володимиром Гройсманом, вона звернула увагу на те, що при такому падінні пенсій і заробітних плат уряд призвів до того, що «вартість природного газу зросла у 11,6, тепла – у 12,4, гарячої води – у 6,2 рази тощо».

«Чия це політика, що при такому падінні доходів людей так зросли всі тарифи! Це ваша політика, і ви будете за таку політику відповідати», – звернулась вона.

Юлія Тимошенко також обурилась тим фактом, що влада за останні 5 років «заслужила» передові місця у світових рейтингах за рівнем корупції, а також мало місце тотальна узурпація влади.

«Узурпація влади, це коли Президент призначає свого кума – Генеральним прокурором, і коли призначають своїх бізнес-партнерів на ключові фінансові потоки… Утворилась єдина корупційна система, яка споживала Україну як свою власність», – акцентувала парламентарій.

Відповідаючи на закид чинного голови уряду щодо непрофесійної діяльності очолюваного нею уряду, Юлія Тимошенко відповіла, що такі звинувачення не мають підстав і порадила звернути увагу на офіційні статистичні дані.

«Політика уряду (двох урядів Юлії Тимошенко – ред.) ніколи не заходила за червоні лінії інтересів людей. За статистикою, доходи людей за 5 років (2005-2010 роки) – були збільшені у 3,5 разів у валютному обчисленні. І мені не соромно за жоден день, що я служила і служу Україні», – сказала вона і нагадала, що у кризовий період платіжки за комунальні послуги у 2008-2009 роках не зросли, а вартість газу складала 67-70 дол. США.