_APM4557

Влада Порошенка-Гройсмана повинна відповісти за корупцію в Україні

06:36 18.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що чинний голова уряду Володимир Гройсман та його оточення разом із попереднім Президентом Петром Порошенком повинні понести відповідальність за запровадження корупційних схем в Україні, які призвели до збідніння українських родин.

«Гройсману і його оточенню, так само, як і Порошенку і його оточенню, доведеться відповідати за всю корупцію, яку вони зробили в країні», – сказала Юлія Тимошенко у ефірі телеканалу «NewsOne».

Слова Володимира Гройсмана, що начебто система Порошенка заважала йому втілювати важливі рішення, Лідер «Батьківщини» назвала «прикладом маніпуляції свідомістю людей».

«Він цікаву річ сказав, що йому Порошенко всі ці роки заважав працювати. Якщо йому вже ніхто не заважає, і він перетворився на незалежну особу, то хай він як мінімум знизить тарифи, а також нехай прибере з видаткової частини бюджету всі корупційні схеми, які вони разом з Петром Олексійовичем запустили», – зазначила лідер «Батьківщини».

Політик також закликала керівника Кабміну ухвалити нарешті в парламенті «рішення на користь людей, які роками не приймаються». А також відновити дії 135 скасованих законів, які полегшать життя для багатодітних мам, багатодітних родин, афганців, чорнобильців, інвалідів, дітей війни.

«Хай він просто всі ці закони поновить і покаже, що він незалежний. Але на жаль, вони всі – одна корупційна система», – заявила Юлія Тимошенко.

На думку лідера фракції, Володимир Гройсман – «гвинтик великої корупційної системи Порошенка», який зараз просто «перевзувся в повітрі».

«Гройсман – це права нирка Петра Олексійовича. Був, є і буде – стільки, скільки він існує в політиці», – підсумувала Юлія Тимошенко.