_APM8966

Влада прикриває корупцію перед стартом президентської кампанії

12:31 03.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що напередодні старту президентської виборчої кампанії, найвищі державні посадовці висувають низку ініціатив, аби приховати високопосадову корупцію і отримати прихильність суспільства.

«Чому 4,5 роки мовчали про скасування Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією? А зараз за декілька місяців до президентських виборів – підняли це питання? Все це роблять перед виборами, прикриваючи корупцію», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, водночас за сприянням чинного президента України Петра Порошенка відбувається незаконна торгівля із окупованими територіями країни.

«Відповідно до розслідування журналістів, президент України веде приватну торгівлю із країною-агресором, в тому числі нафтопродуктами і зрідженим газом. В тому числі, іде торгівля товарами військового призначення», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко також додала, що під керівництвом президента України Петра Порошенка відбувається постачання української армії неякісними товарами оборонного призначення.

Політик наголосила, що команда «Батьківщини» ще у 2015 році вносила законопроект щодо припинення зв’язків із країною-окупантом, але за 4,5 роки відповідне питання не було винесено на голосування у парламент.

«Чому зараз піднімають питання, а не ставлять на голосування законопроект про денонсацію дружби із країною-агресором? Наша команда у 2015 році внесла до парламенту відповідне питання – поставте і проголосуйте. А не ведіть розмови для того, щоб в черговий раз ввести країну в оману», – підсумувала парламентарій.