_APM5362

Вважаємо неприпустимим розпродаж стратегічних галузей

11:31 13.04.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що вищі посадові особи держави корупційним чином намагаються розпродати стратегічно важливі підприємства України, штучно занижуючи їх вартість. А голова Фонду державного майна Ігор Білоус подав у відставку через проваджену владою стратегію.

«Маю інформацію, що голові Фонду державного майна Ігорю Білоусу було поставлене завдання розпродати стратегічну державну власність за безцінь, і фактично переглянути всі ціни у сторону зниження. Розуміючи, що за все це потрібно відповідати, і що буде порушено кримінальні справи, він просто подав заяву про звільнення», – сказала Юлія Тимошенко журналістам у кулуарах Верховної Ради, коментуючи відставку голови Фонду державного майна, яку має розглянути парламент.

За словами політика, вищі посадові особи держави хочуть розпродати стратегічно важливі підприємства саме афілійованим компаніям, що свідчить про масштабну корупцію в країні.

«Влада хоче на останньому подиху просто розпродати, в тому числі, своїм афілійованим компаніям стратегічні і дуже цінні для країни державні компанії», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко вкотре зауважила, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман та його уряд мають піти у відставку через корупційну діяльність. Водночас дивним виглядає те, що парламентський Комітет з питань економічної політики визнав роботу уряду задовільною, що свідчить про їх залежність від владної верхівки.

«Вчора Комітет з питань економічної політики, який очолюється «Народним фронтом», проголосував за визнання діяльності Гройсмана задовільною. Не знаю, де вони взяли совість, честь і професіоналізм, щоб визнати задовільною корупційну діяльність прем’єр-міністра, яка спрямована проти України і проти громадян», – підсумувала політик.