_APM2610

ВРУ має невідкладно розглянути питання щодо унеможливлення відкриття ринку землі

11:46 01.10.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала народних депутатів України невідкладно розглянути законопроєкт №2182 про Всеукраїнський референдум за народною ініціативою, а також проєкт закону №2183 щодо заборону розпродажу земель сільськогосподарського призначення без проведення Всеукраїнського референдуму.

«По-перше, закликаю негайно прийняти закон про Референдум за народною ініціативою, як це обіцяв Президент. По-друге, негайно оголосити Всеукраїнський референдум, щоб послухати думку людей, чи хочуть вони продавати сільськогосподарську землю, чи ні», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

_APM2417

Політик також закликала негайно провести парламентські слухання, щоб запросити українських аграріїв для обговорення питання запровадження ринку сільськогосподарської землі.

«Немає більш важливого питання, аніж доля сільськогосподарської землі. Те, що нам пропонують у внесеному до Верховної Ради законопроєкті – протирічить національним інтересам України, і якщо ми підемо цим авантюрним шляхом, ми ніколи цього не поправимо», – застерегла вона.