ВРУ має провести позачергову сесію 23 липня – ми звертаємось із цим до Президента

10:11 18.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що Верховна Рада України повинна зібратися на позачергову сесію парламенту у вівторок, 23 липня, аби розглянути невідкладні для суспільства питання.

«Звертаємося до Президента Володимира Зеленського, аби він звернувся до ВРУ з проханням провести позачергову сесію парламенту у вівторок, 23 липня. За законом – це можливо здійснити», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу біля Верховної Ради за підсумками засідання фракції «Батьківщина».

_APM7222

Політик зауважила, що «Батьківщина» наполягає на тому, щоб законопроекти фракції також були включені до порядку денного. Відповідні документи стосуються питання передачі українського газу на потреби населення, підвищення мінімальної пенсії до прожиткового мінімуму, а також скасування медичної реформи.

«Щоб зафіксувати позицію нашої фракції, ми сьогодні направимо Володимиру Зеленському наш лист, в якому роз’яснимо, що 23 липня можливо провести позачергову сесію ВРУ. А також ми направимо перелік тих наших законопроектів, щоб можна було невідкладно вирішити питання, на які реально очікують люди. Нам треба діяти!», – зауважила вона.

Попри те, що Президент допустився неточностей у формулюванні відповідного звернення до керівництва парламенту, Юлія Тимошенко звернула увагу, що команда «Батьківщини» підтримала ініціативу Президента, щоб ВРУ змогла зібратись для розгляду важливих питань.

«Ми попросили наших депутатів повернутись з усіх регіонів України для того, щоб ми могли повним складом фракції бути присутніми на засіданні ВРУ», – додала політик.