_APM4896

ВРУ повинна визнати вибори президента РФ недійсними

11:40 19.03.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Верховна Рада України повинна ухвалити постанову про визнання виборів президента Російської Федерації такими, що є недійсними з юридичної точки зору.

«Безпрецедентна подія, коли в українському Криму голосують за президента країни-агресора. Хочу підтримати «Народний фронт» щодо голосування відповідної постанови, і ми мусимо бути єдиними про визнання виборів президента Російської Федерації у Криму – нікчемними», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, якщо Верховна Рада України не відреагує належним чином і не ухвалить відповідного рішення, то «це буде означати спільництво у цих справах».

Юлія Тимошенко під час брифінгу також наголосила, що народні депутати повинні підтримати проект постанови 8153 про заяву Верховної Ради з приводу невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків та, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи

«Ми як країна зобов’язані виступити проти проведення в українському Криму будь-яких незрозумілих виборів. І ми будемо наполягати на тому, щоб такі рішення були ухвалені», – додала парламентарій.