_APM0877

ВРУ розгляне ТСК щодо Гандзюк, скасування підвищення цін на газ і мораторій на тарифи

13:16 06.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що Верховна Рада України за наполяганням низки народних депутатів, зокрема фракції «Батьківщина», розгляне проекти постанов про створення ТСК щодо розслідування вбивства Катерини Гандзюк і фактів нападу на українських активістів, а також про скасування підвищення цін на природній газ для населення і запровадження мораторію на підвищення ціни на газ.

«Після спільного зібрання голів парламентських фракцій було вирішено, що першим питанням буде проголосований проект постанови про створення ТСК щодо розслідування вбивства Катерини Гандзюк і нападів проти українських активістів», – сказала Юлія Тимошенко в кулуарах Верховної Ради України, відповідаючи на запитання журналістів.

За її словами, відповідну ТСК очолить народний депутат Борислав Береза, який «зможе об’єктивно провести розслідування», а також до комісії увійдуть депутати всіх фракцій, і позафракційні депутати.

«Думаю, що склад комісії дозволить об’єктивно розслідувати вбивство Катерини Гандзюк і факти нападів на громадських активістів. Адже ми як депутати повинні захистити молодь, яка перебуває на барикадах за демократичну Україну без корупції, коли силові структури під керівництвом президента Порошенка чинять розправу над громадськими активістами, які виступають проти корупції, зловживань влади і несвободи слова», – зауважила вона.

Також за словами голови фракції «Батьківщина», на зустрічі лідерів парламентських фракцій було домовлено про те, що Верховна Рада України розгляне проект постанови про скасування підвищення цін на природній газ для населення.

«Така постанова зареєстрована за підписами всіх фракцій окрім «Блоку Петра Порошенка», і почнеться боротьба за скасування підвищення ціни на газ. Є всі шанси, що вона буде проголосована», – зауважила політик.

«Ми також поставили вимогу, щоб був проголосований і підписаний проект постанови про забезпечення потреб населення газом українського видобутку, і був запроваджений мораторій на підвищення ціни на газ та мораторій на збільшення тарифів для населення», – сказала вона і наголосила, що «Батьківщина» не буде підтримувати інші питання, поки не будуть проголосовані відповідні проекти постанов.