_APM4921

Вшануймо кримських татар – корінний народ України

12:23 09.08.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала українців і, зокрема, кримських татар із Днем корінних народів світу.

«Сьогодні під егідою ООН відзначається День корінних народів світу. І сьогодні я б хотіла, щоб ми разом вшанували кримськотатарський народ – нашого побратима і партнера», – повідомила Юлія Тимошенко.

Політик також наголосила, що свого часу тоталітарний режим СРСР здійснив насильницьке виселення кримськотатарського народу з їхньої історичної батьківщини, а нещодавно Російською Федерацією був анексований Крим, і кримські татари знову опинились в пастці перед окупантами.

«…трохи «геральдичної історії»… Подивіться на ці дві медальки… Одна – 1941 року, інша – 2014. 73 роки різниці, але які ж схожі! І тоді й тоді окупант самовпевнено заявив: «Крим – наш!». Ненадовго…», – повідомила вона.

med_krym

Юлія Тимошенко вкотре висловила переконання, що попри злочинну окупацію півострова Російською Федерацією, Крим буде повернуто під юрисдикцію України, а корінні народи будуть «щасливо, дружньо і мирно жити» на цій території у складі України.

«Повернули тоді, повернемо й тепер! Історичну і геополітичну справедливість буде відновлено. Там рівно, щасливо, дружньо і мирно будуть жити і кримські татари, і представники всіх інших народів і національностей. У складі України! Бо Крим – це Україна!», – акцентувала Голова Партії ВО «Батьківщина».