_APM7669

Вважаємо, що Мінський процес так і не досяг мети

16:45 09.02.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Мінський процес, який мав припинити війну на Сході України, так і не досяг своєї мети.

«З точки зору реального припинення війни та встановлення стійкого миру в Україні Мінський процес так і не досяг мети», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з Послом, Спеціальним представником Діючого Голови ОБСЄ Мартіном Сайдіком в ході обговорення результатів і наслідків Мінського процесу для України.

Водночас політик подякувала Послу за зусилля, завдяки яким вдалося запобігти найгіршому сценарію та зменшити інтенсивність конфлікту на Сході України, а також за гуманітарну складову його діяльності в рамках Мінського процесу. На думку Юлії Тимошенко, зусилля ОБСЄ допомогли і дозволили локалізувати конфлікт і допомогти жителям на Сході України.

«Безумовно, завдяки Вашим зусиллям нам вдалося зменшити кількість жертв на Донбасі, допомогти людям та локалізувати конфлікт», – акцентувала Лідер фракції «Батьківщина».

Але водночас, Юлія Тимошенко вкотре підкреслила, що сьогодні Мінські домовленості зайшли в глухий кут.

Окрім поточної ситуації на Донбасі, сторони обговорили діяльність Тристоронньої контактної групи у питанні вирішення конфлікту на Сході України.