UVT_press_03

Виходимо у другий тур президентських виборів – дані протоколів підтвердять це

20:33 31.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що за результатами проведеного командою «Батьківщина» екзит-полу під час першого туру президентської виборчої кампанії 2019 року, вона посіла друге місце із результатом 20,9%. І лише опрацювання оригіналів протоколів ДВК і ОВК із мокрими печатками підтвердять реальні результати виборів.

«Щойно завершилось голосування у першому турі президентської виборчої кампанії 2019 року. Команда «Батьківщини» провела всеохоплюючий екзит-пол, базуючись на нашій розгалуженій структурі. Ми не оспорюємо перше місце Володимира Зеленського із результатом 27%, але на другому місці опинилась наша команда із результатом 20,9%, а на третьому – Петро Порошенко із результатом 17,5%», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві після завершення голосування.

dani_Ba_01

За словами політика, сьогодні можна покладатись лише на дані протоколів ДВК і ОВК із мокрими печатками і оригінальними підписами, за результатами яких можна говорити про встановлення результатів виборів. Також вона повідомила, що «Батьківщина» проводить паралельний підрахунок голосів.

«Ми будемо отримувати копії електронних протоколів із кожної виборчої дільниці, і, починаючи із 24:00, будемо оголошувати підсумки голосування. Ми також розраховуємо до кінця 1-го квітня зібрати оригінали протоколів із мокрими печатками і підписами, і продемонструвати дані суспільству, щоб захистити результати виборів», – сказала кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко також закликала українське суспільство не сприймати дані екзит-полів, які подають інакшу від щойно оголошеної інформації, адже вони мали на меті «дезорганізувати команду «Батьківщини» із захисту результатів виборів».

«Спираючись на отримані цифри і факти, ми переконані, що дані екзит-полів, які зараз оголошують входження Петра Порошенка у другий тур – не відповідають дійсності. Це замовні, продажні і маніпулятивні екзит-поли, і такою ж була маніпулятивна і замовна соціологія в Україні», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко закликала всю команду «Батьківщини» і прихильників підійти на виборчі дільниці і спільними зусиллями захистити результати виборів.

«Буде безліч провокацій, також буде силове втручання з боку людей чинного Президента, щоб зіпсувати протоколи. Будьте сильними, і протягом ночі не залишайте виборчі дільниці. Ми з вами боремося за кожен протокол. Переконана, що після опрацювання всіх протоколів мафії Порошенка при владі вже не буде», – звернулась вона і подякувала всім громадянам України, хто прийшов і проголосував на президентських виборах.

«Це означає, що Україна має надію на те, що мафія піде від влади, і в Україні розпочнеться справжнє відродження і становлення», – впевнена кандидат у Президенти.