Виконаю письмові Зобов’язання перед громадянами, або піду із посади Президента

13:00 07.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що вона як кандидат в Президенти підписує письмове Зобов’язання перед громадянами України на виконання чіткого плану дій, закладеного у «Новому курсі України», інакше піде із посади Голови держави.

«Як кандидат у Президенти України ставлю підпис під моїм Зобов’язанням перед громадянами України, яке отримають всі люди в Україні. Я абсолютно точно вірю, що це письмове Зобов’язання мною і командою «Батьківщина» перед громадянами України буде виконано. І якщо я не виконаю чіткого, лаконічного і зрозумілого людям Зобов’язання, то напишу заяву про звільнення з посади Президента України», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у м. Київ.

_APX0745

Політик повідомила, що вона ініціювала підписання письмових Зобов’язань як кандидата у Президенти, оскільки факт їх виконання чи невиконання можна буде «легко перевірити, оскільки це є публічною дією». Так, Юлія Тимошенко наголосила, що Зобов’язання передбачають виконання кроків і дій, ініційованого «Нового курсу України», до розробки якого долучились провідні фахівці та експерти всієї країни.

У першу чергу, політик взяла на себе зобов’язання встановити мир на всій території України, а Донбас і Крим повернути. Також як новий Президент вона ініціює ухвалення на Всеукраїнському референдумі нової Конституції України, яка передбачатиме принципову зміну системи управління країною.

Також Юлія Тимошенко повідомила, що черговим пунктом бере на себе конкретні зобов’язання перед молоддю створити всі умови для життя на Батьківщині. Так, освіта і наука стануть головним пріоритетом для держави, діти і молодь отримають безкоштовний доступ до всіх рівнів якісної і сучасної освіти, гідне працевлаштування, доступ до системи мікрокредитування, а також буде запроваджено одноразову допомогу на народження дитини.

Юлія Тимошенко взяла на себе зобов’язання запровадити в Україні персоніфіковану систему пенсійного забезпечення і підняти пенсії пенсіонерам, мінімальний розмір яких буде складати 4 тис. грн. Вона також наголосила, що зобов’язується впровадити медичну реформу на базі страхової медицини, здійснити модернізацію закладів охорони здоров’я і підвищити заробітну плату працівникам. Крім іншого, доходи українців суттєво зростуть.

«Я гарантую, що ми виконаємо зобов’язання із підвищення заробітних плат в Україні до рівня сусідньої Польщі, адже я знаю, які інструменти для цього буде застосовано», – сказала вона.

Кандидат у Президенти також наголосила, що виконуючи наступне зобов’язання перед аграріями, буде створено всі умови для роботи малих і середніх фермерських господарств, впроваджено єдиний податок на гектар землі із скасуванням інших податків.

Черговим зобов’язанням політик обіцяє створити всі умови для підприємців і інноваторів, для яких буде змінена база оподаткування із провадженням податку на виведений капітал замість податку на прибуток, впроваджено податок на реалізацію, скасовано єдиний соціальний внесок.

«Кредити для підприємців стануть повністю доступними, а хто захоче розвивати свій бізнес, отримає кредит під 3% річних після реформи кредитно-грошової системи і зміни політики НБУ», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що для військових буде затверджено новий контракт, їх зарплата суттєво зросте, а також буде надано соціальний пакет, який зробить службу в армії привабливою. Окрему увагу буде приділено переселенцям, «турбота про яких стане стратегією держави».

Окреме зобов’язання – це ліквідація тотальної корупції в Україні через глобальні зміни в системі зміни управління країною, а нинішні очільники високопосадової корупції відповідатимуть перед законом.

«Хочу попередити всіх, хто очолює корупцію в Україні: ви вперше за 28 років будете реально відповідати за суворим законом, а хто робив корупцію на крові будуть відповідати за законами воєнного часу. Ми переглянемо всю систему відповідальності», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що зобов’язується переглянути тарифну політику і встановити справедливі тарифи для населення.

«В зобов’язаннях я взяла чіткий пункт, що тарифи на газ будуть знижені удвічі, і як наслідок будуть знижені тарифи на тепло і гарячу воду. Також буде змінено корупційний склад НКРЕКП. І я ці зобов’язання виконаю», – підсумувала кандидат у Президенти.

Завантажити зобов’язання кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко перед громадянами України (.pdf)