tymoshenko_00090

Вимагаємо на позачерговій сесії ВРУ розглянути питання повернення українцям газу та підвищення пенсій

14:37 16.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» вимагає на позачерговому засіданні ВРУ окрім питання щодо роботи Антикорупційного суду, розглянути питання щодо спрямування газу українського видобутку на потреби населення і внесення змін до бюджету, аби підвищити виплати українським пенсіонерам.

«Вважаю, що додати важливі для суспільства питання на позачергове засідання ВРУ є вкрай необхідно. По-перше, ми просили би Президента, щоб були розглянуті законопроекти, які передбачають повернення українського газу для українців. Такий законопроект зареєстровано, і у разі його ухвалення призведе до зниження удвічі ціни на газ», – сказала Юлія Тимошенко.

На переконання політика, слідом необхідно розглянути зміни до Державного бюджету, щоб усунути ту соціальну несправедливість щодо українських пенсіонерів, яка нині має місце. Так, українським пенсіонерам виплачують менше прожиткового рівня, що складає 3096 грн.

«Було б дуже правильно, щоб ми не чекали наступного року, а у четвер ухвалили зміни до бюджету, а люди змогли отримати законну пенсію, не нижче 3096 грн», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також акцентувала, що «Батьківщина» підтримує ініціативу Президента зібрати позачергове засідання Верховної Ради України, щоб ухвалити необхідні законодавчі рішення щодо функціонування Антикорупційного суду.

«Наша команда «Батьківщини» вітає цю пропозицію, ми підтримуємо цю ініціативу, а вся фракція «Батьківщини» буде присутньою на позачерговому засіданні ВРУ», – запевнила парламентарій.