_APM9567

Вимагаємо позачергової сесії ВРУ для ліквідації виборчих технологій Порошенка

13:07 12.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що фракція «Батьківщина» вимагає проведення позачергової сесії ВРУ для того, щоб відповідними рішеннями унеможливити здійснення підкупу виборців з боку чинного Президента Петра Порошенка за кошти державного бюджету країни.

«Ми вимагаємо скликати позачергову сесію Верховної Ради України і ухвалити всі необхідні рішення, щоб спеціальні виплати із бюджету були здійснені після завершення президентських виборів», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу у Верховній Раді України і пояснила, що напередодні голова МВС Арсен Аваков публічно оголосив факти щодо викриття системи, відповідно до якої кандидат у Президенти Петро Порошенко за кошти бюджету України здійснював фактичний підкуп виборців.

За словами політика, мова іде про монетизацію субсидій, доплати до пенсій і спеціальні виплати із фонду «Турбота».

«Буде справедливо, якщо люди отримають всі ці кошти, але після завершення президентських виборів», – додала вона.

Юлія Тимошенко також обурилась тим фактом, що українці є свідками того, як чинний Президент Петро Порошенко «паплюжить демократичні вибори і руйнує демократичний уклад країни», а тому таким діям слід протистояти для здійснення демократичних і справедливих виборів Президента.

«Порошенко намагається не перемогти на виборах, а просто купити їх. Тому наше завдання – підняти громадськість, силові структури – а це МВС, залучити міжнародних спостерігачів і дипломатичні представництва і зупинити масштабний підкуп виборців», – завершила вона.