_APM8627

Вимагаємо продовжити мораторій на продаж землі

14:29 06.11.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» вимагає розглянути законопроект фракції «Батьківщини» щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, адже дія мораторію скінчиться 1 січня 2018 року.

«Звертаюсь до Порошенка, Парубія, Гройсмана і їх більшості у парламенті – розглянути законопроект щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, а також про викуп відповідно до ринкових цін паїв у тих селян, які хочуть землю продати», – сказала Юлія Тимошенко відразу після засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Політик нагадала, що 1 січня 2018 року закінчується дія мораторію на продаж сільськогосподарської землі, а тому його слід продовжити, аби не допустити розграбування 42 млн га української землі. Але водночас, за словами парламентарія, якщо влада буде чинити опір щодо ухвалення відповідного мораторію, то суспільство відреагує належним чином на зазіхання української влади на українську землю.

«Або ви поставите на голосування питання щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, або ми будемо піднімати людей. Закінчилось ваше свавілля і панування над державними ресурсами», – підсумувала Юлія Тимошенко.