_APM3393

Вимагаємо реєстрації постанови щодо Гройсмана – інакше підемо до суду

11:51 20.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що депутати вимагають у керівництва Верховної Ради припинити блокування реєстрації Проекту постанови про звільнення голови уряду Володимира Гройсмана, адже в інакшому випадку «Батьківщина» буде звертатись до суду.

«Батьківщина» вимагає зареєструвати Проект постанови про звільнення Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра України. Те, що відбувається в країні – це прямий наслідок його роботи і роботи його уряду», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів.

Як доказ недолугої політики уряду, політик навела той факт, що відбувається катастрофічне знецінення національної валюти, зростає рівень безробіття і відбувається подальше підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Інфляція зростає, безробіття на перші місяці нового року збільшилось на 12,1%, іде підвищення тарифів, і нас вже зарахували до десятки найбідніших країн світу», – обурилась вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що така ситуація в соціально-економічному становищі «є наслідком політики, яку проводить президент країни Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман та уряд, і їх більшість у Верховній Раді». А отже, фракція «Батьківщина» буде намагатися внести Проект постанови про звільнення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана усупереч супротиву голови Верховної Ради, який заблокував реєстрацію постанови.

«Фракція «Батьківщина» буде продовжувати боротися, ми підемо в суд і будемо наполягати на своїй позиції. Але я прошу вас повернутися до демократії і свободи», – звернулась Юлія Тимошенко до голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Вона також пояснила присутнім, що не відповідає дійсності та інформація, що необхідно 150 підписів народних депутатів для реєстрації відповідного Проекту постанови.

«Це обман про те, що потрібно 150 підписів для реєстрації Проекту постанови. Завжди не потрібно було для реєстрації 150 підписів, і Конституцію ніхто не змінював в цій частині», – підсумувала Лідер фракції «Батьківщина».