_APM9236

Вимагаємо реєстрації постанови щодо Гройсмана попри опір Парубія

13:37 16.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що депутати фракції попри супротив керівництва парламенту будуть намагатися зареєструвати у Верховній Раді України Проект постанови щодо звільнення голови уряду Володимира Гройсмана із займаної посади через непрофесійну і руйнівну соціально-економічну політику.

«Ми будемо намагатись зареєструвати Проект постанови про звільнення Володимира Гройсмана як людини, яка не розуміє ані економіку, ані соціальну галузь, ані механізму функціонування держави, натомість по суті нищить українську економіку, соціальну галузь і суспільство», – сказала Юлія Тимошенко в кулуарах Верховної Ради.

Політик нагадала, що незважаючи на конституційне право депутатів як суб’єкта законодавчої ініціативи «Андрій Парубій не реєструє Проект постанови про звільнення голови уряду Володимира Гройсмана із займаної посади».

«Такого не було навіть за часів Януковича, адже це вже надбання самого Парубія, який просто позбавив депутатів права законодавчої ініціативи», – обурилась вона.

Лідер фракції «Батьківщина» зауважила, що такі дії керівництва парламенту говорять про те, що влада «надалі розраховує на право сили».

«Влада розраховує, що із застосуванням силових структур зможе переламати право, Конституцію України, свободу і демократію», – застерегла Юлія Тимошенко.

Вона також сказала, що те, що відбувається із країною у соціально-економічному житті «не є логічним і нормальним», а тому владу слід негайно оновити.

«Якщо змінити докорінно те, що роблять президент України і прем’єр-міністр, то можна дуже швидко поставити країну на ноги. А поки вони займають кабінети – країна буде гинути, а родини втрачати всі можливості для нормального життя», – підсумувала Юлія Тимошенко.