_APM1274

Вимагаємо розглянути актуальні для суспільства законопроекти

12:10 05.09.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція вимагає включити до порядку денного роботи Верховної Ради України підготовану «Батьківщиною» низку законопроектів, які покликані вирішити надскладну соціально-економічну ситуацію в країні і поліпшити життя кожної української родини.

«Всі законопроекти фракції «Батьківщина» дають нову стратегію розвитку держави. Ми наполягаємо, щоб у порядок денний роботи Верховної Ради України були включені всі законопроекти, зареєстровані на цю хвилину», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання Верховної Ради України.

За словами політика, до порядку денного роботи Верховної Ради України необхідно, зокрема, винести законопроект про впорядкування тарифів, про Тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України, законопроекти щодо справедливого стратегічного курсу пенсійного реформування, і законопроекти фракції про деофшоризацію економіки.

«Законопроекти про деофшоризацію – це два фундаментальних законопроекти, які лежать у парламенті без розгляду, і які можуть додати до бюджету країни лише за перший рік мінімум 67 млрд грн», – нагадала Юлія Тимошенко.