_APM8966

Вимагаємо розглянути у ВРУ питання щодо звільнення Уляни Супрун

12:09 04.06.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вимагає розглянути у парламенті питання щодо звільнення із займаної посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун через плачевну і неприпустиму ситуацію, що склалася у галузі охорони здоров’я.

«Вимагаю поставити у Верховній Раді України питання щодо звільнення в.о. міністра охорони здоров’я пані Супрун із посади, обговорити його, викликати міністра охорони здоров’я, і поставити на голосування її звільнення», – сказала Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Парламентарій обурилась тим, що в нині в галузі охорони здоров’я відбуваються неприпустимі речі, від чого у першу чергу страждає медичне забезпечення українців, а тому парламент має належним чином відреагувати на таку ситуацію.

«Зараз вже існує другий звіт Рахункової палати, відповідно до якого не лише не постачають ліки в Україну за програмою закупівлі ліків, а постачають ті ліки, які не контролюються країною зовсім, а також експериментальні ліки, і на українцях роблять експерименти», – обурено зауважила вона.

Парламентарій також різко засудила висловлювання заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського, де чиновник не вважає за необхідне проводити лікування людей, хворих на онкологічні захворювання.

«Це квінтесенція того, що робить міністерство охорони здоров’я», – обурилась політик.