_APM0471

Вимагаємо скасувати підвищення тарифів на газ і запровадити мораторій

11:17 06.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України підтримати проект постанови №9265 про скасування рішення Уряду про підвищення ціни на природний га? запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення, та спрямування населенню природного газу вітчизняного видобутку у повному обсязі.

«У парламенті більшість фракцій – крім «Блоку Петра Порошенка» – підписали проект постанови про скасування рішення Уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на газ. Вимагаємо негайно підтримати цей проект постанови. Також вимагаємо підтримати рішення про передачу населенню газ українського видобутку», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу із парламентської трибуни.

За словами політика, «Батьківщина» не буде голосувати за жоден інший законопроект чи проект постанови, поки не буде підтримано відповідну вимогу.

Юлія Тимошенко також наголосила, що попри те, що влада обіцяла українцям не підвищувати тарифи на газ, президент Петро Порошенко «дав команду здійснити таке підвищення на 23,5%», а як наслідок піднімуться тарифи на тепло і гарячу воду.

Парламентарій додала, що понад 130 місцевих рад по всій країні також звернулись до президента України Петра Порошенка із вимогою негайно скасувати відповідне рішення про підвищення тарифів на газ, а у громадах пройшли масштабні акції протесту з вимогою негайного скасувати відповідне підвищення.