_APM5399

Вимагаємо створити ТСК за фактами корупції Порошенка у оборонній галузі

10:56 12.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» вимагає створення ТСК щодо розслідування корупційних злочинів чинного Президента України Петра Порошенка і його оточення у оборонній галузі.

«Ми вимагаємо негайно розглянути питання створення ТСК (щодо розслідування злочинів Президента Порошенка і його корупційного оточення у оборонній галузі – ред.)», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу із парламентської трибуни.

Політик нагадала, що напередодні журналістами-розслідувачами були виявлені багатомільйонні оборудки постачання неякісних і непридатних для використання запасних частин із Російської Федерації за завищеними цінами, коли бюджетні кошти «відмивались і розподілялись між корупційним оточенням Президента». Проте ВРУ і силові органи не надали належної реакції на оприлюднені факти, а тому сьогодні команда «Батьківщини» вимагає створити ТСК за в тому числі новими виявленими фактами.

«Вчора вийшла чергова серія розслідування журналістів, де стали відомі додаткові дані, що керівництво ГПУ і СБУ були повністю втягнуті у махінації, їм платили хабарі і «відкати», і два силові органи – СБУ і ГПУ – були «в долі і у справі». Це – шокова інформація, і сьогодні вона замовчується Верховною Радою України», – наголосила парламентарій.

Після виступу за ініціативи фракції «Батьківщина» у парламенті була оголошена перерва для обговорення питання створення ТСК із лідерами парламентських фракцій.