_APM1295

Вимагаємо у ВРУ негайно скасувати підвищення ціни на газ

11:36 08.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України негайно проголосувати за проект постанови №9265 про скасування рішення Уряду про підвищення ціни на природний газ, запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення та спрямування населенню природного газу вітчизняного видобутку у повному обсязі.

«Ми наполягаємо, щоб скасували незаконне підвищення ціни на газ на 23,5%, щоб український газ віддали людям, щоб у парламенті була розслідувана корупція НАК «Нафтогаз України», президента і всього його оточення щодо незаконного встановлення ціни на газ», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу із парламентської трибуни.

Політик нагадала, що станом на сьогодні шість парламентських фракцій – окрім «Блоку Петра Порошенка», – підписали відповідний проект постанови про скасування підвищення ціни на газ для населення і запровадження мораторію на подальше підвищення тарифів, але він блокується до розгляду парламентом пропрезидентською більшістю.

«Більшість у парламенті – це мафія. На жаль, цю життєво важливу постанову не те що не ставлять на голосування, а навіть не дають команду профільному комітету розглянути відповідне питання. Важливі питання людей нікого в цьому залі не турбують!», – обурилась вона.

Юлія Тимошенко застерегла присутніх, що фракція «Батьківщина» буде продовжувати боротись за те, щоб скасувати підвищення ціни на газ для населення.

«Ми не будемо голосувати за жоден законопроект, поки не буде проголосована ця постанова. Ми закликаємо всі фракції не голосувати у парламенті, поки з людей не знімуть це підвищення на газ», – завершила вона.