pogodzuvalna_02

Вимагаємо у ВРУ негайного призначення кадрів за поданням Президента

12:21 08.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Президента України Володимира Зеленського внести до ВРУ подання на звільнення і призначення нових голів відомств, щодо яких він має конституційні повноваження, а Верховну Раду України – невідкладно розглянути відповідні подання.

«У четвер слід розглянути і обов’язково ухвалити рішення про звільнення і призначення міністра закордонних справ, голови ГПУ, міністра оборони і голови НБУ. Я звертаюсь як до нового Президента із закликом внести всі кандидатури, так і до голови ВРУ – в четвер слід звільнити старі кадри Порошенка і призначити нові кадри Зеленського», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

На переконання політика, здійснити відповідні призначення необхідно для того, щоб «не втратити керованість країною», і щоб новий Президент «мав можливість нести відповідальність за процеси, які відбуваються в Україні».

«Тому прошу зараз на Погоджувальній раді поставити відповідне питання, і в другій половині в четвер призначити нових керівників від нового Президента Зеленського. А інакше всю відповідальність за хаос в країні буде нести Порошенко, голова ВРУ і їх уряд. Я прошу діяти негайно», – закликала Голова фракції «Батьківщина».